پیام شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

پیام شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

شهردار شهر جهانی یزد در پیامی ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد "روز آزادسازی خرمشهر" را به مردم ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - جمال الدین عزیزی در پیامی ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدا، فرارسیدن سوم خرداد "روز آزادسازی خرمشهر" و روز ملی مقاومت را به مردم ایران اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم رب الشهدا و الصدیقین

با طلوع سومین روز خرداد، گلبانگ " انا فتحنا لک فتحا مبینا " بر گنبد مسجد جامع خرمشهر طنین‌انداز می‌شود، روزی که فرشتگان زمینی با دستان خالی به حبل‌المتین الهی متصل شدند و مژده فتح الهی را به ودیعه گرفتند تا مشتی از خاک وطن به دستان نامحرمان آغشته نشود و چه زیبا گفت معمار کبیر انقلاب: "خرمشهر را خدا آزاد کرد"

حماسه عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه آسمانی ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

بی تردید افتخار آزادسازی خرمشهر با وجود تبليغات گسترده دشمن و ادعاهای بزرگ مبنی بر اينكه آزادی خرمشهر امكان پذير نيست هيچ گاه از ياد و خاطرمان نميرود.

ياد و خاطره همه شهدای اين عمليات بخصوص رزمندگان جان بر كف ديارمان و جوانان غيور يزدی كه در اين عمليات به فیض شهادت نائل آمده اند را گرامی می داريم و به دست و بازوی غيور مردانی كه هنوز در جمع ما هستند بوسه ميزنیم.

اینجانب این روز فرخنده را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران و را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.