• پنج‌شنبه، ۳۰ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تقدیر استاندار از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

تقدیر استاندار از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

استاندار یزد در آیین اختتامیه مرحله‌ استانی بیست و دومین جشنواره قصه‌گویی استان از رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - مراسم اختتامیه مرحله استانی بیست و دومین جشنواره بین المللی قصه گویی با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی، هنرمندان و شهروندان یزدی برگزار شد و برگزیدگان در سه بخش پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، زنان و مردان بالای ۱۸ سال و دختران و پسران ۱۲ تا ۱۸ معرفی شدند.
این جشنواره  با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از شانزدهم مهر ماه سال جاری با حضور 135 شرکت کننده در نشست‌های تخصصی قصه‌گویی آغاز شد و پس از گذشت شش روز از برگزاری این جشنواره، با رأی هیئت داوران در بخش‌های مختلف، برگزیدگان و راه‌یافتگان به مرحله‌ کشوری معرفی شدند.
در این برنامه محمدعلی طالبی استاندار یزد از عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری به دلیل مشارکت در برگزاری این جشنواره تقدیر کرد.

آدرس کوتاه :


مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد ایجاد شهرک سلامت را تنها راهکار حل گِره ترافیکی بلوار طالقانی عنوان کرد

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد با بیان اینکه پزشکان با ایجاد مطب های پزشکی در محل های مسکونی موجب افزایش روز افزون ترافیک شهری می شوند، ...

۱۳۹۸/۰۸/۳۰ 5 بازدید