اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری یزد افتتاح شد

اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری یزد افتتاح شد

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری یزد با حضور مدیران استانی و شهری صبح روز دوشنبه بیست و یکم بهمن ماه در محل ساختمان شهرداری مرکز افتتاح شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – مهدی فعالی از راه‌اندازی اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان شهرداری یزد خبر داد و اظهار کرد: بر اساس طرح پایش سلامت، پرسنل شهرداری یزد می‌توانند مورد چکاپ و معاینات پزشکی قرار گیرند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد در مراسم راه اندازی اولین مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان که با حضور محمد یارمند مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، الهه جورابی عضو شورای اسلامی شهر، سید ابوالفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری، مسعود شریعتی مدیر کل ورزش و جوانان استان و کارکنان شهرداری یزد برگزار شد، با تأکید بر اینکه راه‌اندازی مرکز دائمی پایش سلامت در راستای اصل تقدم پیشگیری بر درمان، راه‌اندازی شده است، افزود: در پایش سلامت با استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌های این طرح، اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار خواهیم داد و با این اقدام از بسیاری بیماری‌ها که کارکنان شهرداری یزد را تهدید می‌کند، جلوگیری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: شناسایی بیماری فرد و ورود به موقع برای اقدامات درمانی، کاهش هزینه‌های درمان و پیشگیری از عوارض بیماری‌های خطرناک و مخفی از جمله مزایای پایش سلامت کارکنان محسوب می‌شود.

فعالی در ادامه به توضیح در خصوص سایر اقدامات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی پرداخت و افزود: باید ارتباط سازمانی خوبی میان مرکز پایش سلامت و پرسنل وجود داشته باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد ادامه داد: مرکز پایش سلامت می‌تواند با ارزیابی سلامت همکاران، اقدامات علمی و پیشگیرانه خوبی را انجام دهد که بی‌شک این اقدامات می‌تواند اثرات مثبت قابل توجهی را بر سلامت و کار همکاران داشته باشد.

وی با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است، خاطر نشان کرد: با راه اندازی مرکز سلامت همکاران، مطمئناً ارائه خدمات توسط آنها به مردم نیز بهتر و مناسب تر خواهد شد.

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.