دیدار عیدانه رئیس آموزش پرورش ناحیه یک با مدیر منطقه 4

دیدار عیدانه رئیس آموزش پرورش ناحیه یک با مدیر منطقه 4

دیدار عیدانه رئیس آموزش پرورش ناحیه یک با مدیر منطقه 4

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه4،آقای صابری به اتفاق جمعی از مدیران  آموزش پرورش ناحیه یک بزد با حضوردر محل دفتر کار مدیر منطقه4 ضمن تبریک ساال نو در خصوص تعاملات بیشتر در سال آتی گفتگو کردند.

در این دیدار نوروزی مهندس مشایخی مدیر شهرداری منطقه 4 ضمن خوش آمدگوئی و تبریک سال جدید گفت: تعامل و همکاری بیشتر شهرداری و آموزش پرورش باعث ارتقا آموزش شهروندی و فرهنگ شهر نشینی میشود.

وی در ادامه بیان داشت: مدارس بهترین  فضا برای یادگیری وآموزش فرهنگ شهرنشینی است وهمچنین بهترین مکان برای آگاه‌سازی دانش آموزان نسبت به مسائل جمع‌آوری وکاهش تولید پسماند و تفکیک آن ، نظافت عمومی شهر ونیز آشنایی آنها با خطرات ناشی از برخی عادات زشت در زندگی شهر‌نشینی و آگاه‌سازی دانش آموزان به رعایت حق و حقوق شهروندی است ، این آموزش ها مستلزم همکاری مستمر بین آموزش پرورش  و شهرداری است.

آقای صابری رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نیز در ادامه این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مهندس مشایخی  مدیر منطقه4 و اعلام آمادگی جهت هر گونه همکاری  اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک شاهد تعامل سازنده در جهت ارتقای جایگاه علم و دانش در سطح منطقه 4 باشیم.